Navigace: | Hlavní menu | Obsah stránek |


Profil firmy

"Pomáháme firmám prosadit se na trhu"

růst

 

Svým zákazníkům nabízíme komplexní řešení, které zajistí efektivní přístup k vývoji na trhu a zpětnou vazbu na hospodaření firmy.  

Portfolio našich činností je postaveno na třech pilířích

MARKETING           EKONOMIKA           ÚČETNICTVÍ

Toto propojení není náhodné, ale vyplynulo ze zkušeností při řešení problémů malých, středních i velkých firem. Naše činnosti lze využívat jak jednotlivě, tak i v kombinaci jednotlivých oborů dle potřeb klienta.

Každý klient je pro nás individualitou. Marketingové problémy neřešíme dle zavedených šablon, ale pro každého klienta sestavíme efektivní projekt na míru.

Pro nové klienty nabízíme možnost první bezplatné konzultace s našimi odborníky. Tato konzultace bude zaměřena na popsání situace u klienta a navržení opatření, které povedou ke stanovenému cíli.

Pokud si z naší nabídky vyberete, neváhejte nás kontaktovat. Ke spojení s námi můžete využít telefonické spojení, nebo vyplnit formulář, na jehož základě se s Vámi spojíme a navrhneme pro vás nejvhodnější řešení.

 

Dále pokračujete klikem na jednotlivé obory


Akce: [web:print_open/cs]

Soubory:
Kontaktujte nás
Zavolejte nám pro nezávaznou nabídku na
+420 515 535 600
Kontaktujte nás e-mailem:

RSS
Intuitivní marketing

Tajemství konkurence odhaleno

Tajemství konkurence odhaleno"Tak mi konkurence přebrala zákazníky. Nasadili nižší cenu a bylo hotovo. Oni mají na to, aby si zaplatili drahou reklamu, já ne. Mohou si dovolit házet letáky do schránek, já ne. Každý den mají deset akcí, já ne. Tak asi zavřu a půjdu na pracák." S podobnými nářky se setkáváme denně a v podstatě mají tito podnikatelé pravdu. Vždy existuje silnější a bohatší konkurence, se kterou je těžké bojovat. Dovedu si tedy představit, co by asi řekli na názor, že konkurence jim žádné zákazníky neodlákala a nepřebrala. Přesto to tak je. Měli bychom změnit svůj pohled na konkurenci.

EET teď za poloviční cenu

EET teď za poloviční cenuMáme pro vás velmi dobrou zprávu. Vybavení pro EET teď můžete mít za poloviční ceny, a to v mnoha variantách, ze kterých si vybere každý. Především jsou však komplety od EET1 certifikované, dodavatel za ně nese plnou záruku včetně nepřetržitého fungování podle zákona o EET, uchovává vaše data po dobu jedenácti let a poskytuje nepřetržitou technickou podporu a poradenství. Pokud nejste zrovna technický typ, můžete si objednat i instalaci a podrobné předvedení, jak se zařízením pracovat. Přesvědčte se sami, že dostanete opravdovou kvalitu.

Franchise Club: Jak chytře dělat marketingový výzkum (i s omezeným rozpočtem)

Franchise Club: Jak chytře dělat marketingový výzkum (i s omezeným rozpočtem)Zveme vás na 101. diskusní večer Franchise Clubu, který proběhne ve středu 18. ledna 2017 od 17 do 20 hodin v tradičních prostorách klubu GOLEM CLUB / Jazz Republic v Praze 1, Staré Město, Jilská 1a. Lednový klubový večer je určen pro majitele a manažery firem malých i velkých, pro začínající i pokročilé podnikatele. Pro ty, kteří nespoléhají pouze na svou intuici a chtějí se dozvědět zajímavé a praktické informace o využití marketingového výzkumu. Zvláště užitečný bude pro ty, kteří pracují s nízkým rozpočtem na marketing. Proč by vás právě toto téma mělo zajímat?


Navigace: | Hlavní menu | Obsah stránek |